SETKÁNÍ S ANDĚLEM STRÁŽNÝM.

Andělský dotek pro dětské srdce.

❤️❤️❤️

Namluvená vizualizace, která propojí vaše děti se svým vnitřním světemposílí jejich důvěru v život.

Víte, že vaše dítě (stejně jako vy) má svého vlastního anděla strážného?

V této vizualizaci vám pomohu zprostředkovat setkání s tímto nebeským průvodcem. Vizualizace SETKÁNÍ S ANDĚLEM STRÁŽNÝM vás propojí s vaším vnitřním světem, navodí vám pocit klidu a důvěry v život.

Získáte důvěru a víru v to, že na žádné své trápení nejste sami.

❤️❤️❤️

V dnešní uspěchané době je snadné ztratit kontakt s tím, co je opravdu důležité.

Máte obavu, že vaše děti ztrácejí víru v sebe, nedokážou naplno vnímat svou intuici a svůj vnitřní kompas?

❤️❤️❤️

Chcete jim pomoci věřit, že nejsou sami, že mají vždy u sebe svého anděla, který je provází na každém kroku a stará se o ně?

Pak právě pro vás vznikla tato magická vizualizace, která vaše děti provede na cestě k osobnímu růstu a sebe-vědomí.

Cítíte, jak se svět kolem vás a vašich dětí zrychluje a vy se zoufale snažíte udržet krok? Díváte se na ně a vidíte, jak se snaží orientovat v tomto chaotickém světě, plném stresu a tlaku. Vidíte, jak se ztrácí ve světě, kde je vše měřeno, posuzováno a hodnoceno.

Jak se cítíte, když vidíte, že vaše děti ztrácejí víru v sebe? Přihlížíte, jak se vaše děti potýkají se strachy a obavami, které pro vás mohou být nepochopitelné. A cítíte se bezmocní. Cítíte, jak se ten malý človíček, který je pro vás celým světem, ztrácí v množství informací a požadavků, které na něj společnost klade. Jak se vytrácí ta radost, nadšení a nevinnost z jeho očí.

Ale co když existuje spojení, které by vaše děti mohlo vést zpět k sobě? Spojující je s tím, co je skutečně důležité - jejich vnitřním já.

Představte si, že vaše děti jsou klidnější, jistější, plné důvěry v sebe a v život. Cítí se chráněné a milované. Vědí, že mají svého anděla strážného, který je provází všemi výzvami a těžkostmi. Cítí se silné, sebejisté a vědí, že mají někoho, kdo je vždy s nimi, ať se děje cokoliv - jejich anděl strážný.

Tato vizualizace je naprosto jedinečná, odlišná od všech ostatních. Je v ní silná energetická podpora pro každého, kdo ji poslouchá. Původně vznikla pro pomoc a uklidnění mojí dcerky, která se potýkala s nepříjemnými strachy a měla neklidný spánek. Když jsem jí pak dcerce opakovaně pouštěla, fascinovalo mě, jak je nadšená a jak jí vizualizace pomáhá i v běžném životě. Obrací se na svého andílka, má jasno v tom, jak vypadá a ví, že na žádné své trápení není nikdy sama.

❤️❤️❤️

Následoval impuls touto vizualizací obejmout všechny děti, které potřebují cítit bezpečí a bezpodmínečnou lásku. A tak vznikla tato nahrávka, stažením informací přímo ze zdroje, se záměrem vytvořit základ pro silné spojení mezi vaším dítětem a jeho andělem strážným.

Ať už je to při usínání, při náročných životních situacích, nebo jen tak, vaše dítě bude mít vždy pocit bezpečí a bude se cítit podporované a milované.

A co na to děti?

Tak to bylo mega dobrý. Nejvíc se mi líbilo, jak moc dobře a snadno se vše dalo představit.
Kryštof, 9 let
Bylo to skvělý! Musíte to dát i dalším dětem!
Kubík, 6 let

❤️❤️❤️

"Ale moje dítě na anděly nevěří."

Vaše dítě nemusí na anděly věřit, aby se s nimi mohlo setkat. Setkání s andělem strážným je zkušenost, která přesahuje naše běžné vnímání a myšlení.

Rozumím vašim obavám. Možná se bojíte, že vaše dítě nebude chtít poslouchat tuto vizualizaci. Možná se bojíte, že to nebude fungovat. Ale co když ano? Co když tímto malým krokem můžete pomoci svému dítěti najít klid a důvěru, které tolik potřebuje?

❤️❤️❤️

Obdarujte své děti tím nejhezčím dárkem, který je provede na cestě k jejich vlastnímu vnímání a cítění.

Namluvená vizualizace je cestou k propojení s andělem strážným, která přináší zklidnění a harmonii do života vašich dětí. A vlastně nejen dětí, ale i vás, rodičů, kteří toužíte po hlubším propojení se svým vnitřním já. Pokud toužíte poznat a přijmout do svého života svého anděla strážného, máte nyní jedinečnou příležitost.

❤️❤️❤️

Cena této namluvené vizualizace je 222,- Kč.

(Miluji andělská čísla, a dvojky jsou prostě moje srdcovka :))

❤️❤️❤️

Jako bonus získáte přístup k rozhovoru o andělech, který byl součástí Božího kongresu a nyní je prodáván pouze v balíčku celého kongresu. Vy ho ode mě získáte nyní k této vizualizaci zdarma 🙂

Jednodušší už to být nemůže 🙂 Zavřete své oči a jen se nechte vést...

Ing. Hana Ostková,

terapeutka & koučka osobního rozvoje

Jsem certifikovaná terapeutka metody JIH® (Jasné Informace Hned emočním naciťováním) a lektorka seberozvojových kurzů. Pomáhám lidem zpracovat a odstranit energetické bloky, které jim brání žít život v té nejlepší verzi. Denně pracuji s energiemi – hledám zdroj problému a navracím energie do Boží podstaty. Tím dochází u klientů k obnově energie a následné úlevě.