Představte si, že máte v ruce nástroj, který vám umožní hlubší vhled do vašeho vlastního já, který vám přinese pochopení a uklidnění v situacích, kdy se cítíte ztracení, vystresovaní nebo vyčerpaní.

 

Nejen to, tento nástroj vám poskytne cestu k sebeuzdravení, k sebepoznání a k naplnění svého života. To vše bez potřeby cizí pomoci, bez závislosti na terapeutovi.

 

Tím nástrojem je Automatická kresba diagnostická metodou JIH

Dnes už vím, jak si ulevit, když se něco nedaří, dítě pláče ve školce, pohádala jsem se s manželem, mám strach z cesty na dovolenou, nebo mě rozbolela hlava.

Dřív jsem považovala za nutné tyhle situace odžívat a prožívat do poslední kapky nepohodlí, které s sebou přinášely.

Ale dnes už mám nástroj, který mi dokáže okamžitě ulevit.

A chci ho předat i vám.

Jsem certifikovaná terapeutka metody JIH® (Jasné Informace Hned emočním naciťováním), mentorka a lektorka seberozvojových kurzů. Pomáhám lidem odstranit energetické bloky, které jim brání žít život v harmonii. Denně pracuji s energiemi – hledám zdroj problému a navracím energie do Boží podstaty. Tím dochází u klientů k úlevě a obnově energie.

AUTOMATICKÁ KRESBA DIAGNOSTICKÁ (AKD) metodou JIH®

Jedinečný online kurz, který přináší úlevu jako mávnutím kouzelného proutku.

 • Za pomoci 7 pastelek – 7 barev a jejich energií dokážete už za 7 dní obnovit energii harmonie, a to v jakékoli oblasti vašeho života.
 • Naučíte se vnímat energie barev a díky nim kdykoli a kdekoli rozklíčovat svůj problém.
 • Získáte nástroj, který vám už nikdy nikdo nevezme. Nástroj, který budete mít po ruce kdykoli, kdy si jen vzpomenete. Stačit vám k tomu bude 7 pastelek a kousek papíru.
 • Už nikdy se nebudete cítit bezradní a frustrovaní, že se „zase něco pokazilo“, protože už budete vědět, jak s tím naložit.
 • Aktivujete své cítění a vnímání a díky tomu dokážete vždy určit zdroj energie a následně s tím pracovat.
 • Dokážete kdykoli pomoct sami sobě, ale i druhým – svým dětem, partnerovi, kamarádce, rodičům…

Co si pod tím představit?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Oblasti a témata, které po absolvování kurzu zvládnete sami pročistit:

Vztahy, rodina, partner, děti, rodiče, kolegové, přátelé, komunikace, láska, vztah sám k sobě, sebedůvěra, sebehodnota, sebeúcta, sebeláska, spokojenost, zdraví, bolest, nemoc, stres, úzkost, deprese, práce, kolektiv, peníze, hojnost, radost, štěstí, smutek, nespokojenost… A mnoho dalších, cokoli vás jen napadne.

Konkrétní příkady:

- Pohádal/a jsem se s manželkou/manželem a doma je dusno.

- Dcera přišla ze školy smutná, že se jí posmívají spolužáci.

- Trápí mě vztah s tátou, nemáme k sobě blízko a já jsem z toho nešťastný/á.

- V práci mě naštvaly kolegyně, pomlouvají a dělají naschvály.

- Vždycky, když se snažím řešit nějaký problém, rozčílím se a jsem hysterický/á.

- Jsem stále sám/sama a nemůžu najít vysněnou partnerku / vysněného partnera.

- Jsem sama se sebou věčně nespokojená, nemám hezký vztah sama k sobě.

- Jsem často nemocná/ý.

- Nebaví mě moje práce, ale nemám odvahu skončit.

- Nevycházím s penězi a mám často víc výdajů než příjmů.

- Jsem nervózní ze zkoušky, která mě čeká.

- Mám trému před písemkou / zkouškou / maturitou / vystoupením.

- Bojím se chodit k zubaři a už měsíc dopředu mě to stresuje.

- Dělá se mi špatně v obchodním domě nebo v autobuse.

- Mám strach z pavouků.

Ve všech výše uvedených příkladech si můžete pomoct sami. Pročištěním energie v daném tématu se obnoví energie harmonie a prosperity vašeho života.

Zbavte se závislosti na svém terapeutovi.

Automatická kresba diagnostická metodou JIH®

Mnoho slov. Mnoho ukrytých technik. Mnoho úlevy.

 • Automatická kresba
 • Diagnostika problému
 • Vyřešení problému díky metodě JIH

Termín kurzu - individuální

Začínáme vždy v pondělí a každý den se otevírá nová lekce.

Nicméně není nutné udržet tempo kurzu, všechna videa si můžete pouštět ze záznamu, jak se vám to zrovna hodí.

Jak kurz probíhá?

 • Emailová série výukových videí
  Od pondělí do pátku - každý den vám přijdou do emailové schránky výuková videa, která si budete postupně procházet
 • Délka 7 dní
  Kurz trvá 7 dní, každý den vám do mailu přijdou videa, instrukce a úkoly.
 • Skripta
  Dostanete skripta s popisem všech barev, jejich energií a emocí, které nesou.
 • Messengerová podpora
  Po dobu kurzu jsem vám plně k dispozici na Messengeru nebo Whatsapp, kam mi budete posílat své kresby a budete ode mě dostávat zpětnou vazbu.
 • Konzultace 1:1
  Na konci kurzu si domluvíme konzultaci, kde probereme všechny vaše dotazy a případné nejistoty. Můžete se zeptat na to, co vám není jasné.

Co o kurzu říkají:

Mně se kurz líbil, všechno bylo krásně vysvětlený. Zaujala mě metoda JIH a i Ty samotná, a kurz mě opravdu překvapil, že jsme se v něm naučili tolik. Přínos vidím už teď. Metoda funguje i ve fázi učení a pastelky mám nachystaný jak doma na stole, tak i v práci. 😄 Mohla jsem se Tě na cokoliv zeptat a vždycky jsi mě navedla, i když všechno bylo ve videích řečený. Tak i za to moc děkuju 🥰
Jana Straus
Hanička je profík, vše má vysokou úroveň, je milá, usměvavá, žádná křeč, videa jsou poutavá a srozumitelná. Uklidňuje, vybízí k otázkám, je prostě rozhodnutá, že to lidi v kurzu naučí. Smekám a tleskám. Děkuji Hani za krásný kurz, děkuji za trpělivost, za dovysvětlení, za příklady, za Tvá barevná videa. Hodně mi to dalo a vše do sebe zapadlo. Jsi výborná, vřele Tě doporučuji 💝👏
Petra Miklášová
Mým záměrem jít do kurzu AKD k Hance bylo to, že jsem nechtěla neustále Hance psát, aby mi pomohla i s každodenními ,,problémy,, či trápením. Představa, že dokážu pomoct sama sobě nebo i rodině hned, byla lákavá. A kurz naprosto předčil má očekávání. Pomohl nám po zdravotní stránce i se strachy mého syna. Děkuji Hani 💖 PS: Děkuji, že jsi nám byla a jsi oporou a při ruce, když si nevíme rady 😃
Michaela Ena Kropáčová
Skoro každodenně si sáhnu po této pomoci - řešit situace v životě díky AKD. Propiska, bloček a pastelky nemohou chybět v žádné mé kabelce či batůžku. Je to lehké, ulevující a nezávislé (už nemusím se vším oslovovat terapeuta). Jen občas to zabere víc času, než se pročistí všechna témata, které si daná situace žádá. Ale já jsem se do téhle pomůcky pro lepší žití zamilovala.
Radka Kmentová
Kurz AKD mě pomohl odkrýt samu sebe, pomocí pastelek jsem si najednou mohla pomoci sama od všech trápení. AKD se stala mým životním pomocníkem. Byla jsem až překvapená, kam mě týdenní kurz posunul.
Iva Zahran Kyselováwww.ivanaceste.cz
Kurz AKD mě úplně nadchnul 😍 Tato metoda je neskutečně jednoduchá a velmi rychle dokážu rozklíčovat své nepohodlí a uvolnit jej. I když jsem měla trochu obavy, zda to zvládnu, dostalo se mi úžasné podpory a pevného vedení. Úžasný zážitek, který mě posunul v životě zase o velký kus dál ❤️
Liliana Marušáková
Kurz Automatické kresby diagnostické metodou JIH®️ mi doslova změnil život. Odstartoval mou schopnost orientovat se ve svých pocitech a emocích a hlavně je vyčistit a posunout se tak dále ve svém životě. Je to pro mě pomocník, kterého se nikdy nevzdám, ať už jde o pomoc sobě, dětem nebo i klientovi.
Nikola Usvaldová
Kurz AKD mi umožnil být si sama sobě terapeutem a umět si pomoct. Tento nástroj používám do dnešních dnů, ať se jedná o zdraví, děti, vztahy. Pomáhá ve všech oblastech života. Je to rychlé, efektivní, úleva nastává okamžitě. Má ohromný přesah. Jiných nástrojů a metod, jak si pomoci, již nepotřebuji. Dokáže se to naučit každý, kdo má chuť se učit a objevovat nové.
Pavlínka Hrdinová
Děkuji za kurz, byl moc pěkně připravený, dobrá zpětná vazba. Maluji v rámci rodiny i klientů, začínám vnímat účinky hlavně v rámci vztahů. Vidím v této technice velký potenciál, ještě jednou díky za velmi příjemné předání informací.
Pavla Elisabeta Kleinová

Je to tak...

 • SNADNÉ
  Bez námahy, díky několika tahům pastelkou po papíře.
 • RYCHLÉ
  Během pár minut vyřešíte svůj problém.
 • ÚČINNÉ
  Ucítíte úlevu – fyzicky i psychicky.

Máte strach, že vám to nebude fungovat?

AKD funguje každému, kdo se pro to rozhodne. Je to nástroj, který vznikl přímým stažením informací ze zdroje autorkou metody JIH Jarkou Matuškovou, jako odpověď na její prosbu, jak pomoci co nejvíce lidem.

Neexistuje člověk, kterému by to nefungovalo. Jako všechno, chce i AKD trochu tréninku a cviku. Čím více své energie dáte do kreslení, tím lépe, ukotveně a jistě se v tom budete cítit.

Co když nebudete stíhat tempo kurzu?


Může se stát, že kurz bude pro vás příliš intenzivní a časově náročný. Proto vám všechna videa i materiály zůstanou k dispozici i po skončení kurzu a můžete se k nim opakovaně vracet.

Neumíte malovat?

Automatická kresba nemá s malováním jako takovým nic moc společného. Pro používání AKD nemusíte umět malovat. Není třeba se ničeho bát. Necháte pouze klouzat svou ruku s pastelkou po papíře. Jak? To vás naučím v kurzu.

Mým cílem je naučit vás UMĚT SI POMOCT

a využívat tento jedinečný nástroj k harmonizaci vašeho života.

Cena online kurzu AKD metodou JIH® je 4990,- Kč.

Je to hodně nebo málo?

Tato cena je jen zlomkem hodnoty, kterou vám kurz dodá.

Nekupujete týdenní kurz, kupujete samo-terapeutický nástroj na celý život!

 • Ušetříte tisíce za sezení se svým terapeutem.
 • Získáte okamžitou úlevu při pocitech nepohodlí.
 • Převezmete zodpovědnost za svůj život a stanete se jeho tvůrcem.

DÁREK v hodnotě 2940,- Kč.

Získáte podporu i v dalších dnech a měsících, nejen při trvání kurzu!

Facebooková skupina pro absolventy mého kurzu AKD metodu JIH. Místo, kde budeme všichni na stejné vlně. Místo, kde každý týden dostanete témata k čištění, abyste nevyšli ze cviku a aby se váš život posouval tím správným směrem. Ve skupině bude má podpora pro všechny vaše dotazy a pochybnosti. Členství v této skupině má hodnotu 490,- Kč měsíčně, a vy ho ode mě získáte ke koupi kurzu na půl roku zcela ZDARMA. Dostáváte tedy ode mě dárek v hodnotě 2940,- Kč!

Dnes je ten den,

kdy můžete změnit své zítřky.

Klikněte na tlačítko KOUPIT KURZ a udělejte tak rozhodnutí, které změní váš život k lepšímu!

Není na co čekat, chtějte od života vždy to nejlepší. Stačí přijmout nabídku, které se vám právě dostává.

Navíc získáte dárek v hodnotě 2940,- Kč zcela zdarma!