Terapie

→ odstranění energetických bloků

→ přepis nefunkčních podvědomých vzorců

→ odstranění limitujících přesvědčení

→ znovuobnovení životní energie

→ intuitivní koučování

Co vás čeká?

Při terapii se stávám neutrální ke svým vlastním postojům a zkušenostem. Díky neutralitě pak mohu s energiemi pracovat bez zaujetí a hodnocení. 

Vnímám pocity, emoce, toky energií, bloky a omezení. Vše pojemnovávám pro Vaše pochopení a následně uvolňuji proudění energie, aby nebyla nikde omezená ani zablokovaná.

Načítám důležité informace, díky kterým se dostávám přímo ke zdroji daného problému. Je klíčové určit skutečný prvopočátek problému, proto se pohybuji v celém časoprostoru.

Nic z objeveného není třeba znovu prožívat, hodnotit ani posuzovat. Pročištěná energie se stává nejvyšší možnou energií - pravdou a láskou.

To vnese do Vašeho života úlevu, pochopení a klid.

Pomoci lze s čímkoli, s jakoukoli oblastí života, která Vás v danou chvíli trápí. Vše souvisí se vším, proto se při terapii otevírají a čistí všechny oblasti života.

 

Cena

Terapie: 3 333 Kč

Víkendový termín terapie: 4 444,- Kč

V balíčku 2 + 1 v horizontu max dva měsíce: 6 666 Kč

Zpětná vazba

„Haničko, děkuji za Tvou péči. Cítím se klidněji, ve vztahu ke všemu a všem, jsem více nad věcí a přijímám situace s lehkostí, až se tomu sama divím. Více přemýšlím, než začnu hovořit, mám odhodlání a postupuji s láskou a péčí o své tělo krůčky pomalými, ale jistými. Cítím se lehce, přitom jsem pevně zanořena v zemi. Je to nové. Stabilní a tančící zároveň. Líbí se mi to.
Hana KořínkováLektorka jógy, vaničkování a angličtiny pro děti, Kouzelná montessori školička
„Musím říct, že Hančina práce mě v podstatě až rozplakala, jak úžasně našla cestu a ten bod toho, co opravdu potřebuji posílit a energeticky rozpustit. Bylo to neuvěřitelné, co se tam stalo. I když to zvenku vypadá jako nic, ve skutečnosti je to hodně. Jsou věci, s kterýma v rozumu nepohneme.“
Soňka ČižíkováPrůvodkyně na tvé cestě, www.telovsouladu.cz
„Cítila jsem se často taková neklidná a byla jsem dost nervózní. Dlouhodobě jsem neměla moc dobrý spánek, v noci jsem se často budila a nemohla pak znovu usnout. Po terapii, druhý den ráno, mi došlo, že jsem po měsících spala celou noc krásně jako miminko. A najednou jsem byla nějaká ,,jiná,,. Bylo mi tak krásně. Cítím se teď velmi šťastná a spokojená, vyrovnaná, klidná. Cítím otočku o 180 stupňů. Když mi Hanka popisovala, co jí přišlo, vše to sedělo. Problém se sebeláskou pramenil ze základní školy, což Hanka nemohla vědět, ale skutečně to sedí. Čistila také můj vztah se synem, který je od té doby velmi klidný a bezproblémový. Na této metodě se mi moc líbí, že nemusím nic dělat a že řeší jak minulé, tak budoucí životy. Děkuji moc za tuto možnost.“
Michaela Ena Kropáčová
„Největší problém jsem měla se spánkem, starosti o děti a trápil mě taky nešťastný život mého táty. Celé to trvalo asi půl hodiny a mohu říci, že vše, co mi Hanka napsala, byla pravda. Zaujalo mě taky, že u některých věcí se daná energie předává už x století. Už je to měsíc, co jsem terapií prošla a mohu říci, že úplně všude, kde jsem cítila nějaké problémy nebo bloky, nyní cítím daleko vetší pohodu a radost. Začala jsem lépe spát a můj bezstarostný spánek si nyní vážně užívám. Energie se opravdu narovnaly a já cítím, že nyní jde vše tím správným směrem."
Pavlína Urbanová
Haničky nabídka vyzkoušet metodu JIH mi přišla do života ve chvíli, kdy jsem se potýkala s nepříjemnými kožními projevy na rukách, v obličeji a podpaží. Tou dobou jsem již druhým měsícem užívala Bachovy esence, které mi celkem pomáhaly, kůže se mi pomalu hojila, ale ložiska byla stále červená a občas svědivá a šupinatá. Dále jsem užívala Bachovky, ale metoda JIH mi pomohla rychleji vymizet projevy v obličeji a dost omezit i projevy na rukách a v podpaží. Jsem člověk, co věří hlavně logickým a prokazatelným věcem, už Bachovy esence pro mě byl krok jiným směrem, než byla má dosavadní víra, proto jsem byla zvědavá i na metodu JIH. Je to u mě cesta na delší trať, ale musím uznat, že kdykoli jsem v průběhu léčení požádala Haničku o pomoc, že mě svědí určitá oblast, max do druhého dne byl klid. Pro mě něco neskutečného! Po terapii jsem dokonce cítila příjemný nával energie po pár náročných měsících! Děkuji tedy za pomoc a určitě vyzkouším i v dalších oblastech mého bytí!
Jitka Doboszová
Když jsem se o téhle metodě dozvěděla, tak jsem tomu moc nevěřila, přecejen jak za tebe může někdo něco vyřešit, ale funguje to. Přijde mi to jako super způsob i když chceš něco změnit, vydat se za něčím novým. Já měla problém se uklidnit, vypnout a relaxovat a hned první den terapie mi do hlavy nevlítla žádná myšlenka na to co musím… prostě když jsem se chtěla zastavit a vypnout, tak jsem najednou opravdu měla čistou hlavu. Užívala jsem si když děti nemluvili, když bylo venku krásně, ale hlavně klid ve mně. Dokonce jsem zase měla tvořivou náladu a přesně to mi dobíjí baterky. Takže můžu jen doporučit, ať už chcete pomoct s problémem nebo začít něco novýho, určitě vás to posune tam kam chcete a pak už v tom jen pokračovat. Moc dekuju Hani!
Kateřina Uchytilová
Dlouho jsme s mužem toužili po druhém děťátku, ale to stále nepřicházelo. Říkala jsem si ok, tak není ještě prostě ten správný čas. Po téměř dvou letech mi však začaly přicházet myšlenky a obavy, zda může být nějaký problém, či překážka a není třeba nějaké pomoci. Po zdravotní stránce vypadalo vše v pořádku. A proto, když se mi naskytla od Haničky možnost vyzkoušet její terapii metodou JIH, tak jsem neváhala. A okamžitě se stal malý/velký zázrak. Na náhody nevěřím a tak Haničce moc děkuji, že tomu díky této metodě pomohla a my očekáváme druhé vytoužené děťátko.
Denisa Formánková
Měla jsem u Haničky metodu JIH, zavedla mě k Hanicce má intuice, kdy jsem viděla její nabídku a intuice mě kopla a nemýlila se! Hanička je proste boží, nejen, že mi věnovala čas na terapii, ale i hodně času poté kdy se vždy o pár dní zeptala jak se mi daří a co nového . Jelikož sama pracuji s energiemi, překvapila mě, že metoda je jemná a zároveň účinná. Po Haniccine terapii jsem odpočívala celý den a krásně se dané téma uvolnilo. Co ještě bylo k mému překvapení bylo to, že jsem v daném tématu nacitovala nějaké věci co tam nejsou v pořádku (s Haničkou jsme se o nich nebavily)…Hanička mi je poté potvrdila,že tam opravdu byli . Za mě Haničku doporučuji, je skvělá, žena na svém místě, Hanička je plná lásky a soucitu, který z ní čiší . Za mě MEGA DEKUJI
Světlana Běla Štěpánek
„Naozaj sa mnoho energií uvoľnilo a ľahšie sa mi dýcha. Este Ti mozno nahram dalsiu referenciu, nakolko fakt mi tie veci dochadzaju postupne. Napr. kolegynu, co som mala dlhe roky v zuboch, tak teraz uz som ju prijala aj s jej chybami (predtym som ju fakt nevedela vystat) a dokonca ju zacinam mat rada a vidiet jej dobre stranky. No chapes?“
Barbora Frenová
„Trvalo to asi měsíc, kdy jsem pociťovala hrozné pachy a chutě (spíše pachutě). Google prozradil, že to Kovid za to může. Trvá to dlouho, než se čich vrátí k normálu, psali dále. Aaa, život bez chuti a v pachuti. Zubní pasta chutnala děsně, jar na nádobí smrděl úplně stejně. Všechno maso i smažená cibule smrdělo stejně. Sprchový gel a dokonce i můj pot smrděl jako to všechno kolem. Když jsem se svěřovala kamarádkám a Hance, pár dní na to přišla s tím, že by mi pomocí Automatické kresby metodou JIH vyčistila energie a srovnala tyto pachy. Můj souhlas k péči byl okamžitý. Když mi ráno napsala, že to srovnala a teď jen být a žít tak, že to nesmrdí… Já si už od toho rána užila vůni mátového čaje, který mi ještě den předtím smrděl. Užila jsem si chuť řízku k obědu. Přišla jsem z práce domů a šla to doma všechno očuchat 🙂 A i ten sprchový gel voněl. Dokonce jsem své rozumově založené ego šla přesvědčit tím, že jsem šla osmažit cibulku. Voněla. Potřebuješ snad ještě důkaz? Ptám se ho. Myslím, že ne. Je to příjemný pocit, zase si užít chutě potravin a věcí kolem. Moc děkuji Hance a této metodě, i když ego tomu nevěří, srdce tomu otvírám.“
Kateřina BoreckáUmělkyně, www.katerinaborecka.cz