Nezapomínej, že jsi úžasná

Je toho na Tebe hodně? Spousta zodpovědnosti, péče o děti, práce, domácnost – to všechno zaplňuje Tvé dny a nezbývá moc času na zábavu. Možná se Ti zdá, že je Tvůj život jen samý spěch a starosti, péče o ostatní, zatímco ty sama v něm tak trochu ztrácíš. Možná ti uniká ta radost a lehkost, po které tak toužíš. Možná máš pocit, že není dost času na to, aby sis odpočinula a dala si prostor pro sebe.

Já Ti chci dnes jen říct, že Tvá dokonalost je v Tvých nedokonalostech. Tvá síla je ve Tvém srdci. A Tvá radost je v těch malých okamžicích, které tak často přehlížíš. Možná se Ti to teď nezdá, ale máš všechno, co potřebuješ, abys byla šťastná – jen je potřeba najít tu správnou cestu.

Víš, kdy jsi opravdu nejlepší? Když jsi sama sebou. Když na sebe přestaneš klást ty vysoké nároky a přijmeš se taková, jaká jsi. Protože, má drahá, jsi skvělá! Jsi úžasná matka, skvělá manželka a silná žena. A je na čase, abys sis to uvědomila.

Možná se ptáš, jak na to. Jak najít ten vnitřní klid, který tak zoufale hledáš. Jak ovládat své emoce a jak se přestat cítit tolik vyčerpaně. Neboj se, svou odpověď nosíš v sobě. Zkus se jen podívat hlouběji, pod povrch strachů a starostí a naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Najít si čas jen pro sebe a být sama se sebou. Jen tak se naučíš relaxovat a najdeš radost, kterou tolik hledáš. Tvůj vnitřní hlas je jemný, tichounký, ale je neustále s Tebou. Dej si prostor ho uslyšet.

A teď si představ, jaké by to bylo, kdyby se Ti to konečně povedlo. Kdyby Tvůj život byl plný radosti a lehkosti. Kdyby ses cítila spokojená sama se sebou a se svými výsledky. Kdyby byly Tvé vztahy harmonické a plné lásky. A představ si, že to všechno je možné. Stačí jen uvěřit a nechat své srdce, ať Tě vede tím správným směrem.

Já v Tebe věřím. Věřím, že máš sílu změnit svůj život. Že na sebe dokážeš přestat klást tak vysoké nároky a začít si vážit sebe sama. Jen se nevzdávej a pokračuj ve své cestě. Tvá vnitřní síla znovu oživí Tvůj život. Dodá Ti energii a sílu, kterou potřebuješ k tomu, abys byla tou nejlepší verzí sebe sama.

Takže, prosím, nezapomínej na to, že jsi dost dobrá. Už teď. A že i Tvůj život je dost dobrý. Že jsi tvůrcem svého života, že máš tu moc, změnit vše, co Ti nevyhovuje a neslouží. Najdi si chvilku pro sebe, přečti si oblíbenou knížku, odpočiň si. Tancuj, sportuj, vyráběj, zpívej. Cokoli, co naplňuje Tvé srdce radostí. Tím se všechno změní.
Jsem tu pro Tebe, nejsi na to sama. Moc Tě podporuji na Tvé cestě za štěstím.

Jsi úžasná, nezapomínej na to.

Jsem průvodkyní žen a terapeutkou metody JIH (Jasné Informace Hned vnímáním emocí). Mou vášní je práce s ženami, jejich sebe-hodnotou a sebe-vědomím. Pomáhám ženám najít vnitřní klid, radost a lehkost v jejich životě. Pomáhám ženám neztratit se v životě a najít v něm to nejcennější - samu sebe. Můj příběh si přečtete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Checklist VZORné mámy

    7 kroků, které když uděláš, konečně se Ti uleví a začne se Ti dařit mít doma s dětmi opravdovou pohodu.

  • Sledujte mě na Facebooku :)
  • Nejnovější články
  • Kategorie