Když se píše život sám.

Inspirativní příběhy, prožitky a know-how terapeutek metody JIH.

18 VIDEÍ / ROZHOVORŮ

Pro každého, kdo chce svůj život posunout.

Je podle Tebe práce s energiemi jen pro vyvolené?

Musíš mít dar, když chceš tak trochu čarovat?

Tenhle dar má každý. Je to naše přirozenost, naše Božství.

I Ty můžeš aktivovat svoje cítění a vnímání a díky tomu se zbavovat energetických bloků, které Ti brání se v životě posunout dál.

Metoda JIH je terapeutická metoda osobního rozvoje založená na práci s energiemi.

Chceš se dozvědět víc, inspirovat se a posunout se v životě zas o kus dál?

Pořiď si ZÁZNAM Božího kongresu metody JIH.

Je to online a je to energetická jízda!

18 rozhovorů s terapeutkami metody JIH

Hana Ostková

Jsem certifikovaná terapeutka metody JIH® (Jasné Informace Hned vnímáním emocí). Pomáhám lidem odstranit energetické bloky, které jim brání žít život v harmonii. Denně pracuji s energiemi – hledám zdroj problému a navracím energie do Boží podstaty. Tím dochází u klientů k úlevě a obnově energie.

Co o metodě JIH říkají:

„Haničko, děkuji za Tvou péči. Cítím se klidněji, ve vztahu ke všemu a všem, jsem více nad věcí a přijímám situace s lehkostí, až se tomu sama divím. Více přemýšlím, než začnu hovořit, mám odhodlání a postupuji s láskou a péčí o své tělo krůčky pomalými, ale jistými. Cítím se lehce, přitom jsem pevně zanořena v zemi. Je to nové. Stabilní a tančící zároveň. Líbí se mi to.
Hana KořínkováLektorka jógy, vaničkování a angličtiny pro děti, Kouzelná montessori školička
Skoro každodenně si sáhnu po této pomoci - řešit situace v životě díky JIHu a AKD. Propiska, bloček a pastelky nemohou chybět v žádné mé kabelce či batůžku. Je to lehké, ulevující a nezávislé (už nemusím se vším oslovovat terapeuta). Jen občas to zabere víc času, než se pročistí všechna témata, které si daná situace žádá. Ale já jsem se do téhle pomůcky pro lepší žití zamilovala.
Radka Kmentová
„Cítila jsem se často taková neklidná a byla jsem dost nervózní. Dlouhodobě jsem neměla moc dobrý spánek, v noci jsem se často budila a nemohla pak znovu usnout. Po terapii, druhý den ráno, mi došlo, že jsem po měsících spala celou noc krásně jako miminko. A najednou jsem byla nějaká ,,jiná,,. Bylo mi tak krásně. Cítím se teď velmi šťastná a spokojená, vyrovnaná, klidná. Cítím otočku o 180 stupňů. Když mi Hanka popisovala, co jí přišlo, vše to sedělo. Problém se sebeláskou pramenil ze základní školy, což Hanka nemohla vědět, ale skutečně to sedí. Čistila také můj vztah se synem, který je od té doby velmi klidný a bezproblémový. Na této metodě se mi moc líbí, že nemusím nic dělat a že řeší jak minulé, tak budoucí životy. Děkuji moc za tuto možnost.“
Michaela Ena Kropáčová
„Největší problém jsem měla se spánkem, starosti o děti a trápil mě taky nešťastný život mého táty. Celé to trvalo asi půl hodiny a mohu říci, že vše, co mi Hanka napsala, byla pravda. Zaujalo mě taky, že u některých věcí se daná energie předává už x století. Už je to měsíc, co jsem terapií prošla a mohu říci, že úplně všude, kde jsem cítila nějaké problémy nebo bloky, nyní cítím daleko vetší pohodu a radost. Začala jsem lépe spát a můj bezstarostný spánek si nyní vážně užívám. Energie se opravdu narovnaly a já cítím, že nyní jde vše tím správným směrem."
Pavlína Urbanová
„Musím říct, že Hančina práce mě v podstatě až rozplakala, jak úžasně našla cestu a ten bod toho, co opravdu potřebuji posílit a energeticky rozpustit. Bylo to neuvěřitelné, co se tam stalo. I když to zvenku vypadá jako nic, ve skutečnosti je to hodně. Jsou věci, s kterýma v rozumu nepohneme.“
Soňka ČižíkováPrůvodkyně na tvé cestě, www.telovsouladu.cz